HAKKIMIZDA

Hakkımızda


Karex; “Deneyimli ve Güvenilir” çözüm ortağınız... 

20 yıla yakın dış ticaret tecrübesi ile plastik ve kimyasal hammaddeler tedariği konusunda uzmanlaşmış olan Karex, hem temel hem de yüksek performanslı gelişmiş plastik hammaddeler ve özel kimyasallarda gelişimini sürdürmektedir.

Karex, değer yaratmaya yönelik müşteri odaklı anlayışıyla sektörel ihtiyaçları yakından takip eder, uluslararası düzeyde sürdürdüğü iş birliktelikleriyle çözümler geliştirir ve bunların tedariğini sağlar.

Kuruluşundan itibaren geniş bir yelpazede iş birliği yaptığı global hammadde üreticileri ve pazarda uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Karex, evrensel etik değerlerden taviz vermeden, iş ortaklarına ve müşterilerine değer katmayı prensip edinmiş, uzun vadeli kalıcı ilişkileri ticari hayatın en önemli olgusu olarak benimsemiştir.

Karex’in özelllikle Çin, Güney Doğu Asya, Kore Cumhuriyeti, Rusya Fererasyonu, C.I.S ülkeleri, Doğu Avrupa bölgesi ile ilişkileri ve iş yapma deneyimleri oldukça gelişmiş düzeydedir. Karex, ülkemizin ve sektörümüzün en önemli sivil toplum kuruluşlarından ikisi olan DEIK ve PAGEV’in yönetim kurullarında görev ve sorumluluk alarak deneyimlerini ülke ve sektörün hizmetine sunmaktadır.