YÖNETİM MESAJI

 

KAREX olarak 20 yılı aşkın tecrübemizle ülkemiz, sektörümüz, müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımıza değer katan bir anlayış ile çalışıyor, uzman çözüm ve hizmetler sağlıyoruz.

Sektörel doğruların hızla değişebildiği günümüzde hizmet kalitesini her zaman en üst seviyede tutabilmek ancak dünya ticaretindeki trendleri takip etmek ve sahip olunan bilgileri sürekli güncelleyerek mümkün olmakta. Biz de Karex olarak uzun yıllardır sektörümüzü ilgilendiren tüm önemli uluslararası etkinliklere katılıyor, yetkinliklerimizi genişletiyor, yenilikleri yerinde takip ederek değişimin tam merkezinde olmaya özen gösteriyoruz. Çünkü “en iyi hizmet için sürekli gelişim içinde olmak” Karex’in olmazsa olmazıdır.

Uzun yıllara dayalı etik ticari faaliyetlerimiz, özellikle Türkiye pazarı hakkındaki güncel ve doğru bilgilendirmelerimiz, pazarın ihtiyaçlarını ortaya koyan analiz ve projeksiyonlarımız, yeni ürün geliştirmek üzere yaptığımız geri bildirimlerimiz sonucunda, global dev üreticilerin Karex’i artık “müşteri” olmanın ötesinde “stratejik ticari ortak” olarak değerlendirmeleri bizim için büyük bir gurur kaynağı olmaktadır.
Firmamızın elde etmiş olduğu bu çok geniş ve etkin Global üretici ilişkilerini, yeni ürün geliştirme, güncel pazar bilgileri, tedarik zinciri yönetiminde kalite ve süreklilik, teknik ve Ar-Ge desteği ve rekabetçi fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyor, stok hizmeti, lojistik çözümler, ödeme kolaylıkları ve tedarik çeşitlenmesi ve planlaması gibi rutin hizmetlerimizle iş birliğimize değer katıyoruz.
Gelecekle ilgili tüm yeni ürün ve iş geliştirmelerimizde, karbon salınımını olabildiğince minimize eden, enerji verimliliğini destekleyen ve çevreye sürdürülebilir olumlu etkiler yapacak ürünlerin tedarikçisi olmak  kalıcı amacımızdır.

Ticari faaliyetlerimizin yanı sıra ulusal sorumluluk bilinciyle DEIK, PAGEV, PAGÇEV gibi önemli sivil toplum kuruluşlarının yönetim kurullarında görev alıyor, deneyimlerimizi ve bilgi birikimimizi paylaşıyor, ülkemiz ve sektörümüzün gelişimine katkı sağlamayı bir borç biliyoruz.

Sürekli gelişim felsefemizle fayda yaratma amacı taşıyan tüm faaliyetlerimizde değişmeyecek olanlar sadece prensip ve etik değerlerimiz olacaktır.

Cemil ÇAKAR


Cemil Cakar
Cemil Çakar
Y.K. Başkanı